29 Ağustos 2014 Cuma

AKROFONOLOJİ (Harflerin Enerjisi)

Evrende her şey bir enerjidir. Bunu biliyoruz. Maddenin var olma biçimi ve formu, onun enerjiden ibaret olduğu gerçeğini değiştirmez. Harfler ve rakamlar da birer enerji sembolleridir. İsim ve soyadlarımız bizim sahip olduğumuz ruhsal, fiziksel, duygusal ve zihinsel enerjilerimizi tanımlar. İsmimizle bize her hitap edildiğinde ortaya çıkan enerji bizi tüm enerji boyutlarında etkiler. Bazı harfler yüksek enerji güçleriyle bizi olumlu etkilerken bazı harfler ise tam tersine bizi olumsuz etkileyerek enerjimizi aşağıya çeker.
 
Dedelerimizin, ninelerimizin isimlerini çocuklarımıza koymak ne kadar doğrudur? Bunun çocuklarımız üzerindeki etkileri nelerdir? Atalarımızdan ve taşıdığımız onlara ait isimlerinin etkilerinden kurtulabilmek mümkün müdür? Hepsi ve daha fazlası isim analizi ile  mümkündür.
Günümüzde bir çok büyük marka ve markalaşma yolundaki şirketler bu enerjinin gücüne inanıyor ve isimlerini-markalarını analiz ettirerek oluşturuyorlar. Artık personel seçiminde de isim analizi yapan şirketler var ve hatta bu konuda bünyelerinde bir birim bile oluşturdular

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder